Veli Görüşleri - Özel Denge Anadolu Lisesi

Veli Görüşleri

Sayın Denge Eğitim Yetkilileri ve Değerli Öğretmenleri,

Ben öncelikle yıllardır emek veren tüm öğretmenlerinizin emekleri ve özverileri için buradan çok teşekkür etmek istiyorum. 

Tatil planlarımızı rahatça yapabilmemizi de sağlayan akademik takvim duyurunuz için de ayrıca teşekkürler. Görünen o ki, ders kampları ile, yoğun tekrarlarla, haftada 6-7 adet günlük sınavlarla, tabir-i caizse “tam gaz yola devam” ediyoruz.Şimdiye değin başarıları ,üniversiteye giren gurur listelerinizle tastiklenip onaylanmış değerli öğretmen kadronuzun tamamı ile 2019-2020 öğretim yılında da hizmet veriyor olmanızı, 9.sınıftan 10.sınıfa geçecek olan kızım için de büyük bir şans olarak görüyorum. Bunu sağlamak adına göstermiş olduğunuz maddi manevi özveriler için ayrıca teşekkür ederim.

Denge Eğitim Lisesine kızımı adeta “emanet ederken” ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladığımı da belirtmeden geçemeyeceğim. Okulun,çocuklarımızın  hem akademik hem de psikolojik gelişimleri için ne kadar duyarlı olduklarını duymak, yeni projeleri için sabırsızlandıklarını görmek hem kızım ve diğer sevgili öğrenciler adına heyecanımı ve motivasyonumu çok arttırdı.

Son olarak, ekibinize önümüzdeki sene için katmış olduğunuz Psikiyatr Dr. Semih Dikkatli’nin nasıl iyi bir psikiyatrist olduğunu zaten önceden duymuşken, bundan böyle bizim çocuklarımıza  destek olacağını duymak beni ayrıca çok mutlu etti.Çocuklarımızın sadece akademik başarılarını değil,ruhsal gelişimlerini ve mutluluklarını esas alan bu girişiminiz ve uygulamanız için ayrıca çok teşekkür ediyorum. 

Sonsuz Sevgi ve Saygılarımla,
Melek Çavaş
Sevgili Denge Eğitim Ailesi,

Kızım, güzel bir TYT-AYT sınavı geçirdi. Girdiği uluslararası sınavda iyi bir derece alarak Alman Üniversitelerine kabul hakkı elde etti. Okulunuzda 4 yıl boyunca disiplinli çalışmayı, araştırma yapmayı, düzenli olarak kitap okumayı, okuduğunu raporlamayı, durup öğrendiklerini gözden geçirmeyi ve öğrendiklerini ölçmeyi öğrendi. Ölçüm sonunda gördüğü eksikleri öğretmenleri ile birlikte birebir çalışıp tamamlayarak öğrenme sürecinin ve başarının tadını aldı. Türkçe dil bilgisi ve yabancı dil konusunda ulaştığı seviye ayrıca çok değerli ve önemli. Katıldığı projeler sayesinde sadece sınavlara değil hayata hazırlandı. Bütün bunların sonucunda millî manevi değerlere ve uluslararası standartlara sahip mutlu, başarılı ve kendine güvenen bir öğrenci olarak mezun oldu.

Şimdi; öğrencilerini seven, öğretmeye tutkulu, gerçekten donanımlı ve çok değerli öğretmenlerimize ayrıca yapıcı ve dengeli yönetim anlayışı nedeniyle yöneticilere ve emeği geçen bütün “Denge Ailesi“ üyelerine tek tek teşekkür etmek istiyorum.

Sevgi ve saygılarımla…
Hüseyin Sözer


Özel Denge Anadolu Lisesine Teşekkürler..

Öncelikle okulun cazibesiyle kişiyi ayrıcalıklı hissettirdiğini belirtmek istiyorum. Her şeyden önce kendini eğitime ve başarıya adamış çok güçlü bir kadrosu var. Bir tarafı yeşillikler içinde adeta şehrin oksijen deposu Seymenler Parkı, diğer tarafı Tunalı Hilmi Caddesi, Gaziosmanpaşa. Ulaşım derdi hiç yok. Fiziksel görünümüyle, eğitim kadrosuyla, geçmiş başarı referanslarıyla, kurulu, oturmuş eğitim sistemleriyle, sosyal imkânlarıyla gerçekten cazibe merkezi Özel Denge Anadolu Lisesi.

Kızım Begüm İnci bu sene lise ikinci sınıfa geçti. Yüzündeki neşeli ve özgüvenli ifadesi bulunduğu ortamda çok mutlu olduğunun ve sevildiğinin en güzel göstergesi. 

Başta okulun ortakları, gelecekte eğitim alanında ülkemize çok büyük hizmetleri olacağına yürekten inandığım, Gazi Bey ve Hümeyra Hanım olmak üzere; okulun yönetim kadrosuna, bütün öğretmenlerine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla…

Teoman Ata İnci


Adı gibi dengeli olan yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri ile hizmet veren okula oğlum ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Çok özel okul araştırdım. Denge Anadolu Lisesi oğlumun eğitim hayatındaki üçüncü özel okul. Aradığım her şeyi Denge Anadolu Lisesinde buldum. Her şeyden önemlisi çok güvenilir bir kurum. Canla başla çalışan bir kadro var. Ticari işletme zihniyetinden ziyade topluma birey kazandırmak amaçlanıyor. Çocukların gönlündeki mesleğe ulaşmaları için yön veren bir eğitim “evi.” Tek pişmanlığımız oğlumu daha erken getirmememiz. Keşke tüm eğitimini burada tamamlasaydı. ‘Çocuğumu nereye göndereyim?’ diye düşünmeye gerek olmadan bir veli olarak tavsiyem; tek ve doğru adres; DENGE ANADOLU LİSESİ

Saygılarımla…

BERRİN GENÇ